U12

Training op woensdag en vrijdag
Trainer: Rick Bonte en Volders Peter
0477.52.14.27 (Rick) en 0473.56.54.98 (Peter)
vylders_cindy@hotmail.com

Kalender vriendenmatchen en tornooien

 

<< Back


 

Kalender competitie 2018-2019

Datum Uur Onderwerp
Vr 31-08-2018 19:00 Fc Gerda Waasland St-Niklaas A Niv.2 - Gfa Sinaai Niv.2
za 01-09-2018 11:15 S.V. Eendracht Bazel B - Fc Gerda Waasland St-Niklaas B Niv.1
za 08-09-2018 09:30 K.F.C. Jong Vl. Kruibeke A Niv.2 - Fc Gerda Waasland St-Niklaas A Niv.2
za 08-09-2018 15:00 Fc Gerda Waasland St-Niklaas B Niv.1 - K.F.C. Jong Vl. Kruibeke B Niv.1
za 15-09-2018 13:00 V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.1 - Fc Gerda Waasland St-Niklaas B Niv.1
za 15-09-2018 15:00 Fc Gerda Waasland St-Niklaas A Niv.2 - V.K. Tielrode Niv.2
za 22-09-2018 11:15 V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.2 - Fc Gerda Waasland St-Niklaas A Niv.2
za 22-09-2018 15:00 Fc Gerda Waasland St-Niklaas B Niv.1 - F.C. Bosdam Beveren B Niv.1
za 29-09-2018 09:30 S.V. Eendracht Bazel A Niv.2-1 - Fc Gerda Waasland St-Niklaas B Niv.1
za 29-09-2018 15:00 Fc Gerda Waasland St-Niklaas A Niv.2 - K.F.C. Vrasene B Niv.3-2
za 06-10-2018 09:30 K.V. R.S. Waasland-Sk Beveren D Niv.3-2 - Fc Gerda Waasland St-Niklaas A Niv.2
za 06-10-2018 15:00 Fc Gerda Waasland St-Niklaas B Niv.1 - K.Ol.F.C. Rupelmonde Niv.1
za 13-10-2018 12:00 Herleving Red Star Haasdonk B Niv.1 - Fc Gerda Waasland St-Niklaas B Niv.1
za 13-10-2018 15:00 Fc Gerda Waasland St-Niklaas A Niv.2 - F.C. Herleving St.-Pauwels A Niv.3-2
za 20-10-2018 15:00 Fc Gerda Waasland St-Niklaas B Niv.1 - S.V. Eendracht Bazel B
vr 19-10-2018 19:00 Gfa Sinaai Niv.2 - Fc Gerda Waasland St-Niklaas A Niv.2
za 27-10-2018 09:30 K.F.C. Jong Vl. Kruibeke B Niv.1 - Fc Gerda Waasland St-Niklaas B Niv.1
za 27-10-2018 15:00 Fc Gerda Waasland St-Niklaas A Niv.2 - K.F.C. Jong Vl. Kruibeke A Niv.2
za 03-11-2018 10:00 V.K. Tielrode Niv.2 - Fc Gerda Waasland St-Niklaas A Niv.2
za 03-11-2018 15:00 Fc Gerda Waasland St-Niklaas B Niv.1 - V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.1
za 10-11-2018 15:00 F.C. Bosdam Beveren B Niv.1 - Fc Gerda Waasland St-Niklaas B Niv.1
za 10-11-2018 15:00 Fc Gerda Waasland St-Niklaas A Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.2
za 17-11-2018 09:30 K.F.C. Vrasene B Niv.3-2 - Fc Gerda Waasland St-Niklaas A Niv.2
za 17-11-2018 15:00 Fc Gerda Waasland St-Niklaas B Niv.1 - S.V. Eendracht Bazel A Niv.2-1
za 24-11-2018 12:00 K.Ol.F.C. Rupelmonde Niv.1 - Fc Gerda Waasland St-Niklaas B Niv.1
za 24-11-2018 15:00 Fc Gerda Waasland St-Niklaas A Niv.2 - K.V. R.S. Waasland-Sk Beveren D Niv.3-2
za 01-12-2018 11:30 F.C. Herleving St.-Pauwels A Niv.3-2 - Fc Gerda Waasland St-Niklaas A Niv.2
za 01-12-2018 15:00 Fc Gerda Waasland St-Niklaas B Niv.1 - Herleving Red Star Haasdonk B Niv.1

<< Back

Opgepast! Er kunnen zich nog op het laatste moment wijzigingen voordoen!

De meest actuele info per week voor alle ploegen vind je hier